PCB3A24S
Mfr.Part #
PCB3A24S
Datasheet
PCB3A24S
Description
CONN TERM BLK CARD EDGE 24POS
Stock
544
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 24 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 24 Pos
Wire Gauge :
18 AWG